Letní míčový víceboj dvojic – dohráno !!!

Stejně jako v minulých letech jsme se opět setkali o víkendu 7.- 8. srpna v Rybníku na hřišti za účelem lehkého sportovního blbnutí v podobě letní verze míčového víceboje. Sobotního ryze mužského klání se zúčastnilo 20 dvojic, které si v základní fázi turnaje zahráli ve čtyřech pětičlenných skupinách (každý s každým) o pokračování do finálové části turnaje, kterého se zúčastnilo osm nejlepších dvojic z první části turnaje. Na konci náročného dne se na třetí bednu postavil tým “GREENBALL“, jako druhý skončil tým “ROZPUŠTĚNÝ A VYPUŠTĚNÝ” a zaslouženým vítězem se stal tým “POBŘEŽÍ LIHOVINY“.

V neděli jsme přivítali celkem 15 dvojic v kategorii MIX -> vzhledem k dnešním trendům raději upřesním co u nás znamená kategorie MIX -> dvojice tvořená jedním zástupcem mužského pohlaví a jedním zástupcem ženského pohlaví. Turnaj probíhal obdobným systémem jako v sobotu a vzhledem k nižší účasti se k radosti pořadatelů podařilo vyhlášení vítězů ještě za světla. Na třetím místě se umístil tým “RADĚJI KNIHU !” , z druhého místa se radoval tým “JBT COOL” a pozvednout sud nad hlavu se poštěstilo vítěznému týmu “BARČA A TOM“.

Super zázemí při turnaji, nám opět zajistil tým z hospody Na hřišti -> Romčo děkujeme!!!.

Děkujeme také všem účastníkům za krásné výkony na hřišti i v šenku a budeme se na Vás těšit zase příští rok. Těšit se na Vás budeme také u pořádání nadcházející akce na konci roku při zimní variantě míčového víceboje dvojic v hale, který proběhne 27.-28.12.2021 a pak už začneme rok 2022 vypečeným sportovním plesem 5.3.2022.

Vaše JBT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *